Chemický peeling
cesta k omlazení pleti

chemicky peeling cesta k omlazeni pleti

Vzhled naší pleti je ovlivněn řadou faktorů, které se na ni mohou negativně podepsat. Základním faktorem je typ pleti, dále pak samozřejmě věk a vnější vlivy jako počasí a nebo i třeba znečištění ovzduší. Je tedy přirozené, že je snahou a zejména žen, s tím něco dělat.

Jednou z cest je chemický peeling, který umožní omlazení a sjednocení pokožky. Chemický peeling, tak přispívá nejen k regeneraci pokožky, ale také zjemňuje vrásky. Dalším, s čím chemický peeling umí pomoci je redukce tvorby mazu a tak dochází ke stažení pórů a eliminaci tvorby akné. Rovněž přispívá k odstranění odumřelých buněk, což se pozitivně odráží na vzhledu pokožky.

Tak, jak existují různé typy pokožky, tak existují různá složení chemického peelingu, je tedy pak na odborném pracovníkovi studia, aby vybral ten nejvhodnější. Další, co může být rozdílné, v jednotlivých případech, je hloubka působení peelingu.

Velkou výhodou peelingu je relativně rychlý nástup viditelného efektu, dále pak bezbolestná a neinvazivní aplikace. Obvykle stačí 3 – 4 sezení. Nevýhodou může být, že účinek není na trvalo, na druhou stranu, lze chemický peeling v budoucnu opět libovolně opakovat.

proficare aha glycoHYAL

Více informací: chemický peeling