Body Wraps

účinné zeštíhlující tělové zábaly

Body Wraps jsou zeštíhlující tělové zábaly ve formě wrapu. Metoda wrapu pochází z americké Floridy, kde tyto zábaly používají snad všechny Hollywoodské hvězdy. 

V USA se tato metoda wrapu používá více než 20 let.  Díky metodě wrapů se rychle, bezbolestně a bez větší námahy zbavíte svého problému v Praze na Balabence. 

Body Wraps SLIM je metoda, která napomáhá k zeštíhlení postavy, zpevnění pokožky, detoxikaci a odplavené nadbytečné vody z těla. Již po PRVNÍ kúře garantujeme úbytek 5 – 30 cm v celkovém obvodu těla (měřeno na 9 místech). Tento úbytek je způsoben stimulací lymfatického systému – odplavením vody obsahující toxiny. S novou směsí již umíme bojovat i proti tukům. Klinicky testováno!
Geniálně zkombinované složky směsi Body Wraps SLIM se vzájemně podporují a vědecky byly prokázány tyto účinky:
 • Zabraňují tvorbě nových tukových buněk
 • Snižují hromadění lipidů v tukových buňkách
 • Stimulují úbytek stávajícího tuku
 • Vedou k výraznému zmenšení objemu břicha
Výhody směsi jsou také:
 • Remineralizace a očista pokožky
 • Hydratace kůže
 
Pro lepší výsledek s boji s tuky doporučujeme více kúr 3 – 10. Dosažené výsledky se mohou u jednotlivých klientek lišit. Vše záleží na daném problému, rychlosti metabolismu a stavu lymfatického systému.
Body Wraps Anticellulite je metoda, která přispívá ke zmírnění nehezké pomerančové kůže zvané celulitida. Tato metoda je neinvazivní – bez jehel a vpichů. Bandážemi jemně stimulujeme lymfatický systém, ten v těle srovnává hladinu vody a zbavuje tělo škodlivých toxinů.
Geniálně zkombinované složky NOVÉ směsi Body Wraps ANTICELLULITE se vzájemně podporují a vědecky prokázaly tyto účinky:
 • Podporují odbourávání tuků
 • Redukují pronikání tuků do podkoží
 • Zmírňují celulitidu
 
Výhody směsi jsou také:
 • Remineralizace a očista pokožky

Pro dosažení ještě lepších výsledků doporučujeme speciální proticelulitidní masáž: problémové místo prokrví a tím urychlí látkovou výměnu a celulity se zbavíte rychleji.

Body Wraps SPORT je metoda určená pro sportovce a manuální pracovníky, kteří mají často namožené bolavé svaly, které potřebují regeneraci, aby mohly podat lepší výkon a slouží i pro odvodnění před vážením, nebo soutěží pro kulturisty.
Jak funguje BW SPORT:

Strečink: zmenšení působení tzv. trigger points ve svalech, urychlení regenerace po sportovním výkonu, zpomalení tvorby otoků.

Wrap: zábal jemně stimuluje lymfatický systém, ten má na starost odstranění nadbytečné vody z těla s toxickými látkami.

Směs: teplý zábal obsahuje látky s pozitivním vlivem na zdravý stav pokožky. Permethol bojuje i proti únavě nohou. Decalact Liquid (s účinky proti mikroorganismům způsobujících akné či zápach nohou). Minerály na regeneraci pokožky a správné fungování organismu. Cesmína paraguayská – potlačuje duševní a tělesnou únavu, napomáhá vylučování vody z organismu, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Jako dárek dostanete 7 denní kúru povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA  ke každému wrapu.

Zábal Body Wraps SKIN CARE obsahuje látky s pozitivním vlivem na zdravý stav pokožky. Decalact Liquid (s účinky proti mikroorganismům způsobujících akné či zápach nohou). Minerály na regeneraci pokožky a správné fungování organismu. Společně s látkou Permethol bojuje i proti únavě nohou.

Cesmína paraguayská – potlačuje duševní a tělesnou únavu, napomáhá vylučování vody z organismu, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

Body Wraps Slim

Jak Body Wrap probíhá?

Kontraindikace
Před procedurou:

Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst, ten den nesportovat a nejlépe provést nemastný pealing.

V salónu:

Jedna kúra trvá 90 min. Nejprve Vám wrapařka připraví povzbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí, co bude provádět. Pak si Vás přeměří a začne proceduru. Pak vysvětlí jak správně dýchat. Poté provede ošetření krku. Bandáže, které budou namočeny v lázni ze speciálního přírodního dermatologicky testovaného produktu Body Wraps SLIM. Bandáže nanese po směru toku lymfy. Pak budete 15 – 30 min cvičit a 20 – 30 min ležet. Na závěr Vás wrapařka přeměří a porovná výsledky. Jako DÁREK ke každé kúře dostanete balení povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA.

Po proceduře:

24 hod se nesprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Měřit se druhý den a za čtyři dny. Nepít alkohol a nekouřit. Dodržet zdravý životní styl. V rozmezí 7 – 10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.


Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):
 • těhotenství, kojení
 • kardiovaskulární choroby
 • infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
 • po prodělání jiné vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii
Před procedurou:

Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst a nejlépe provést nemastný pealing.

V salónu:

Jedna kúra trvá 120 min. i s proticelulitidní masáží. Nejprve Vám wrapařka připraví povzbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí, co bude provádět. Pak vysvětlí jak správně dýchat. Poté provede ošetření krku. Bandáže, které budou namočeny v lázni ze speciálního čistě přírodního dermatologicky testovaného produktu Body Wraps bandáže nanese po směru toku lymfy. Pak budete 15 – 30 min cvičit a 20 – 30 min ležet. Na závěr Vám wrapařka provede speciální proticelulitidní masáž. Jako DÁREK ke každému wrapu dostanete 7 denní kúru povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA.

Po proceduře:

24 hod se nesprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Nepít alkohol a nekouřit. Dodržet zdravý životní styl. Body Wraps Anticellulite doporučujeme opakovat co 2 – 3 dny. U tohoto wrapu je důležité dodržet kúru 3 – 6 zábalů, aby byl výsledek viditelný.

Kontraindikace (kdy na proceduru nemůžete jít):
 • těhotenství
 • lidi, kteří mají zvýšenou citlivost kůže
 • infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
 • po prodělání vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii
 • alergie na skořici HLASTE PŘEDEM!
Před wrapem (zábalem):

Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst a nejlépe provést nemastný pealing.

V salónu:

Jedna kúra trvá 120 min. Nejprve Vám wrapařka připraví povbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí, co bude provádět. Nejprve se půjdete na 10 min. zahřát. Pak následuje strečink. Vysvětlí, jak správně dýchat. Pomocí bandáží, které jsou namočeny v lázni ze speciálního čistě přírodního produktu Body Wraps, Vás zabandážuje. Pak budete chvilku cvičit, aby se zábal zahřál a pak odpočívat. Jako dárek ke každé kúře dostanete balení povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA.

Po wrapu:

24 hod se nesprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Omezit alkohol a kouření. Dodržet zdravý životní styl. V rozmezí 7 – 10 dnů doporučujeme proceduru zopakovat.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):
 • Těhotenství
 • Kardiovaskulární choroby
 • Infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
 • Po prodělání vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na kompresní terapii
Před wrapem (zábalem):

Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst.

V salónu:

Jedna kúra trvá 60 min. Nejprve Vám wrapařka připraví povzbuzující čaj Body Wraps TEA (ten hned vypijete) a vysvětlí co, bude provádět. Bandáže, které budou namočeny v lázni z MINERAL MUD a dalších přísad viz výše Vám nanese po směru toku lymfy. Pak budete 40 min ležet za zvuku příjemné relaxační hudby. Během tělového zábalu, je možno vyžádat zdarma i masku na obličej v délce 20 min. Tato pleťová maska se hodí pro aknózní pleť. Ke každému wrapu dostanete 7 denní kúru povzbuzujícího čaje Body Wraps TEA jako dárek.

Po wrapu:

dle potřeby se osprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně (před každým hlavním jídlem) vypít Body Wraps TEA. Omezit alkohol a kouření. Dodržet zdravý životní styl. Další Body Wraps doporučujeme v rozmezí 3 – 7 dnů.

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):
 • těhotenství
 • infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
 • po prodělání jiné vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na tělový zábal