Maderoterapie

oblíbená masážní technika
Maderoterapie je v současné době velmi oblíbenou masážní technikou v boji proti celulitidě a tvarování postavy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů s použitím speciálních anatomických válečků vyrobených ze dřeva. Maderoterapie slouží ke zmírnění či úplnému odstranění celulitidy, ke stimulaci lymfatického systému a k detoxikaci organismu.
Oblíbená masážní technika, která zahrnuje řadu dynamických hmatů s použitím speciálních anatomických válečků vyrobených ze dřeva. Maderoterapie slouží ke zmírnění či úplnému odstranění celulitidy, ke stimulaci lymfatického systému a k detoxikaci organismu.

Při této neinvazivní masážní metodě se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví “nerovností” v podkoží a tím se zmírní či odstraní efekt pomerančové kůže zvané CELULITIDA.

Díky této metodě můžete mít pevnější tělo a redukovat tukové zásoby i na místech, která jsou pro vás takzvaně “kritická”.

 
K ČEMU MADEROTERAPIE TEDY SLOUŽÍ?
  • zmírnění či úplné odstranění celulitidy
  • stimulace lymfatického systému
  • detoxikace organismu

Maderoterapii doporučujeme opakovat 1-2x týdně. Zároveň je vhodné dodržovat doporučený stravovací režim, který zamezí zadržování vody v těle a přispívá k viditelnému zlepšení stavu pokožky.