Kosmetické služby

profesionální péče SynCare

Nabízíme Vám kompletní kosmetické služby v podobě jaké si sami zvolíte : úpravu obočí, barvení řas i obočí, kosmetické ošetření pro všechny typy pleti, hloubkové čistění, zapracování séra, čištění ultrazvukovou špachtlí, pleťové masky – čistě z přírodních surovin.

Používáme přírodní kosmetiku Syn Care

Jak kosmetické ošetření probíhá?

Kosmetická procedura má obecně několik hlavních fází. Každá z nich zahrnuje několik úkonů, které se u jednotlivých procedur mohou lišit podle toho, jaký máte typ pleti a také záleží na tom, jaké ošetření si vyberete. Kosmetika u nás je relaxační zážitek, při kterém budete opečováváni od začátku do konce. Hlavní úkony, které kosmetické ošetření zahrnuje by se daly popsat asi takto:

I. Diagnostika pleti
Diagnostika spočívá v přesném stanovení, jaký máte typ pleti a jaký způsob ošetření zvolit.

II. Čištění
Čištění pleti se provádí několikafázově, spadají sem úkony jako odlíčení, povrchové a následné hloubkové čištění nebo desinfekce. K čištění pleti se používá čistící emulze už podle typu pleti a ultrazvuková špachtle.

III. Péče
K péči o pleť patří masáž obličeje, hydratace, nanesení vhodné masky, tzv. anti-age neboli omlazující procedury

IV. Finalizace
Závěrečná fáze ošetření, při které se do pleti vetře regenerační sérum, patří sem liftingové věci, vitamínová výživa pro pleť apod.

Jestliže máte své obočí příliš světlé (světlejší než vlasy), pro doladění vzhledu po úpravě voskem či pinzetou doporučujeme vaše obočí obarvit. Ušetříte si tak další čas při ranním líčení, protože budete vypadat upraveně hned po probuzení.

Nabízíme prodloužení řas metodami – od klasických přirozených vzhledů “řasa na řasu” až po výrazný objem “volume”. Každý set je zcela přizpůsoben individuálně na míru a dle představ každé naší klientky. Používáme vysoce kvalitní, lety osvědčený a plně certifikovaný značkový materiál a dodržujeme absolutní hygienické a vysoce šetrné aplikační postupy.