Ice Body Sculpting

Oblíbený způsob redukce tuku

Ice Body Sculpting, stejně jako ostatní procedury kryolipolýzy, je spolehlivou a bezpečnou alternativou k procedurám, jako je liposukce, s omezenými vedlejšími účinky. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších způsobů nechirurgické redukce tuku

Ice Body Sculpting je moderní metoda tvarování těla, která využívá principu kryolipolýzy. Jedná se o neinvazivní proceduru, která pomocí kontrolovaného ochlazování cíleně zaměřuje a redukuje tukové buňky v určitých oblastech těla.

Během procedury je aplikována speciální zařízení na vybranou oblast těla, které způsobuje ochlazování tukových buněk. Tím dochází k jejich postupnému zmenšení zatímco okolní tkáň zůstavá nepoškozená.

Ice Body Sculpting je obvykle bezbolestný a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Pro dosažení optimálních výsledků může být doporučeno opakování procedury v pravidelných intervalech.

Je však důležité si uvědomit, že Ice Body Sculpting není metoda pro hubnutí, ale spíše pro tvarování těla a redukci místního tuku. Pro dosažení trvalých výsledků je důležité dodržovat zdravý životní styl, včetně vyvážené stravy a pravidelné fyzické aktivity. Před zahájením jakéhokoliv tvarování těla je vždy nejlepší konzultovat s odborníkem, který vám poskytne přesné informace a doporučení.

Výsledkem je, že klienti již po jednom ošetření ztrácejí objem, celulitida je viditelně redukována a je dosaženo kompletní detoxikace těla a napjaté pokožky.

  • Aktivuje lymfatický systém a zrychluje metabolismus.
  • Zpevňuje a napíná pokožku a činí ji hladkou a hedvábnou
  • Snižuje celulitidu a zlepšuje krevní oběh
  • Zlepšuje tón pleti

Výsledky by měly trvat neomezeně dlouho, protože jakmile ošetření Ice Sculpting zabije tukové buňky, už se nevrátí. Pokud, ale po ošetření přiberete, může se stát, že na ošetřených partiích přiberete zpět.

První výsledky se začnou projevovat po 2-3 ošetřeních.

Body ice je 100% přírodní produkt, vyrobeny z přesně kombinace bylin, esenciálních olejů a dalších přírodních složek, které společně podporuji rozpouštění tukové tkáně těle.

Kromě toho SCULPTICE pomáhá formovat, redukovat a znova zpevňovat pokožku tím, že podporuje přirozenou produkci kolagenu a elastinu v těle. Můžete se tak zbavit nechtěně celulitidy a zpevnit pokožku.

Hlavní výhody

  • Úbytek celulitidy
  • Zabíjí tukové buňky
  • Zpevňuje a napíná pokožku