Jak se připravit na maderoterapii a jak opravdu funguje?

jak se pripravit na maderoterapiir a jak opravdu funguje

Maderoterapie je jedinečná masážní technika, která využívá speciální druh dřeva pro masáž a zároveň cesta, jak se zbavit celulititidy, podkožního tuku, zpevnit pokožku a podpořit lymfatický systém. Začíná se být známá a tudíž i využívaná na základě zkušeností, které se klientky vzájemně předávají.

Přesto často chybí základní informace, jak se na maderoterapii připravit a co od toho očekávat. Na maderoterapii je dobré se připravit zdravou stravou, dostatečným pitným režimem a dopřát tělu i nějaký pohyb. 

Další důležitou věcí je nemít nereálná očekávání, jak je psáno v úvodu, maderoterapie funguje-již po první návštěvě ucítíte zlepšení kvality kůže a odlehčených nohou, ale předpokládá 1 – 2 návštěvy týdně a viditelné výsledky lze očekávat po 5 – 10 návštěvách. Po celou tuto dobu je třeba podpořit efekt zdravím životním stylem a pozitivním přístupem. Je to žádoucí změna, která vyžaduje komplexní změnu životního stylu, není dobré očekávat, že budete chodit na maderoterapii a zároveň pokračovat v nezdravém životním stylu, tím budete celkový efekt velmi brzdit a nepřinese souběžný efekt zlepšení zdravotního stavu a pocitu se cítit lépe.

Zároveň je dobré vědět, kdy na maderoterapii nechodit. Předně, pokud se necítíte dobře a bojujete s nějakou nemocí, období menstruace není překážkou, ale muže být nekomfortní a rozproudí se více krev, při problémech s krevním tlakem nebo při pocitech vyčerpanosti.

zbavte se celulitidy maderoterapie

Více informací: chemický peeling