Jak se zbavit celulitidy.

kjbeauty zbavte se celulitidy

Příčiny a vznik celulitidy

Celulitida je problém, který trápí velkou skupinu žen. Nejedná se přitom jen o vlastní celulitidu, ale také o psychiku, protože celulitida také ovlivňuje psychiku, sebevědomí a spokojenost s vlastním tělem. Vznik celulitidy je spojen se změnou tukových buněk, které vytlačují kůži nahoru. 

Předně je si třeba uvědomit, že celulitida není žádná ostuda, ale že trápí naprostou většinu žen. Zároveň je však třeba zdůraznit, že s celulitidou se dá něco dělat a není to nevratný stav. 

Jak se tedy zbavit celulitidy?

Maderoterapie

V salonu K&J Beauty máme velmi dobré zkušenosti s maderoterapii, což je speciální masáž, která využívá dřevěné válečky. 

Díky maderoterapii dochází k odplavení tuku a toxických látek z těla. Zároveň dochází k prokrvení svalů-regenerace a pokožky-zpevnění. To vše, díky podpoře lymfatického systému, což nejen zlepšuje celulitidu, ale také pozitivně přispívá ke zlepšení zdravotního stavu, včetně psychiky. 

zbavte se celulitidy maderoterapie
Přehrát video o Zeštíhlující zábaly Body Wraps

Body Wraps

Další metodou, jak se celulitidy zbavit je Body Wraps anticelulite. Tato metoda využívá surovinu napuštěnou do kompresních bandáží, která je základem z jílu a dalšími příznivými složky, po aplikaci zábalu následuje opět masáž. Cílem je opět stimulace lymfatického systému a odplavení toxinů, které vedou ke vzniku celulitidy.

S těmito metodami máme velmi dobré zkušenosti, ale je třeba počítat s tím, že jedna aplikace nestačí a maderoterapie i Body Wraps anticelulite vyžadují zprvu 3-5 opakování a poté udržovací kůru alespoň jednou za měsíc.

Více informací: Maderoterapie, BodyWraps.